Kuchařky Ládi Hrušky

Láďa Hruška už má na svém kontě 2 kuchařky, které jsou od svého vydání bestsellery a přepisují žebříčky. Ideální pro všechny, kteří mají rádi tradiční papírové kuchařky a také jako dárek. Doporučená cena obou kuchařek je 199 Kč.

Láďa Hruška se vrací: Kuchařka pro samouky (NOVINKA)

ml214554

Láďa Hruška se vrací s novými, neotřelými a snadnými recepty. Jejich proměna v chutný pokrm je hračka pro všechny nadšence v kuchyni. Z bohaté nabídky 73 jídel můžete vařit od rána do večera, od pondělí do neděle spolu se svými ratolestmi.

Připravíte rychlé svačinky, levné polévky, jednoduchá hlavní jídla na oběd a večeři, ale také sladké dezerty k odpolední kávě. Zkuste i zapomenuté recepty našich babiček nebo vtipné gastronomické novinky ze zámoří.

  • Počet stran: 160 stran
  • Vazba: brožovaná vazba

Vaříme s Láďou Hruškou

ml186168Populární potravinový inspektor a reportér TV NOVA Láďa Hruška vstoupil do povědomí českých diváků také jako kuchař a dokázal, že vařit se dá levně a přitom chutně. Sestavil sbírku unikátních a většinou jednoduchých receptů na přípravu domácího pečiva, mléčných výrobků, polévek, sladkých i slaných hlavních jídel, dezertů, moučníků a dalších dobrot doslova za pár korun.

Kuchařka obsahuje 63 receptů.

  • Počet stran: 160 stran
  • Vazba: brožovaná vazba